Pozostań w kontakcie
Warszawa,
kontakt@bfstrategies.pl
Ph: +1.831.705.5448

Public Relations

Reputacja jest jednym z najbardziej niedocenianych zasobów, jakimi dysponują firmy. Tymczasem, w rzeczywistości, w której dostęp do informacji jest powszechny i szybki, jej znaczenie jest większe niż kiedykolwiek. Dziś samo logo, bez dobrze opowiedzianej historii i pozytywnego wizerunku, nie wystarczy, aby zbudować zaufanie z klientami i partnerami biznesowymi.

 

Butterfly Strategies oferuje swoim klientom rozwiązania z zakresu public relations, które łączą doskonałe zrozumienie potrzeb biznesowych z efektywnymi narzędziami komunikacji. Nasi konsultanci posiadają bogate doświadczenie w zakresie realizacji audytu komunikacyjnego, budowy kompleksowych strategii, prowadzenia relacji z mediami, a także realizacji szkoleń medialnych.

 

Posiadamy szczególnie bogate doświadczenie w realizacji projektów Public Relations w obszarze energetyki, Real Estate, ochrony zdrowia, nowych technologii, bankowości oraz FMCG. Jesteśmy jednak gotowi zmierzyć się z każdym wyzwaniem komunikacyjnym naszych Klientów, bez względu na branżę i jej specyfikę.

BUTTERFLY STRATEGIES

Masz pytania?

Jesteś zainteresowany współpracą z nami?

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenia. Polityka prywatności